Джобен монокъл за път Discovery Gator 10x25

Налично:
В наличност
Код:Gator 10x25
Цена: 36 лв.
Поръчайте за 10 секунди
С изпращането на поръчката се съгласявате с общите условия на сайта.
Описание

Монокъл Gator 10x25 е от серията оптични уреди, одобрени от популярния телевизионен канал Discovery Chanel. Разработен е от американската компания за оптични уреди Levenhuk. За направата на лещите му е използвана технология BK-7, благодарение на която уредът е с много добра видимост.

Ако имате за цел да обикаляте планините и да се насладите на красивата природа, това е правилният монокъл за целта. Моделът разполага с 10-кратно увеличение, което позволява да наблюдавате детайлно пейзажи по време на походи и разходки на открито. С него ще можете да се насладите на красиви животни, които трудно бихте забелязали с невъоръжено око.

Монокълът е чудесен спътник на всеки любител пътешественик. Диаметърът на изходящата леща е 25 мм и това позволява да навлезе достатъчно светлина през обектива. Така може да сте сигурни, че дори по време на свечеряване ще имате ясна картина с пъстри цветове.

Оптичният уред се отличава с компактните си размери и олекотено тегло. В комплекта може да намерите допълнително калъф за по-лесно пренасяне и съхранение. Отделно е предвидена връв за ръката, за да се подсигурите при евентуално изпускане. Моделът е изработен с грапав гумиран корпус, който подобрява захвата дори при мокри ръце.

ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Произход: САЩ
  • Увеличение: 10х
  • Диаметър на обектива: 25 мм
  • Лещи: BK-7
  • Покритие: многослойно зелено
  • Изходна зеница: 2.5 мм
  • Отстояние от зеницата: 10 мм
  • Зрително поле: 7º
  • Минимално фокусно разстояние: 3.5 м
  • Корпус: гумиран
  • Размери: 3 х 11 см
  • Тегло: 77 гр

КОМПЛЕКТЪТ СЪДЪРЖА

  • 1 х Монокъл
  • 1 х Връв за ръката
  • 1 х Калъф за съхранение
  • 1 х Кърпичка за почистване

Гаранция: Доживотна

Най-продавани